Witamy

 

Firma ELPLAST powstała w 1983 roku jako Zakład Wytwarzania Artykułów z Tworzyw Sztucznych i zajmowała się produkcją artykułów gospodarstwa domowego.

W 1984 roku nawiązana została współpraca kooperacyjna z Zakładami Podzespołów Radiowych, a produkcja poszerzyła się o podzespoły do kondensatorów, powielaczy itp. W miarę rozwoju asortyment produkowanych wyrobów zwiększył się o wentylatory kanałowe, które z czasem stały się głównym wyrobem firmy. W 1994 roku już jako ELPLAST firma przekształciła się w spółkę cywilną, a w 1997 roku przeprowadziła się do nowej, własnej siedziby. W nowych warunkach możliwości produkcyjne znacznie się zwiększyły, a cała uwaga skierowana została już tylko na produkcję wentylatorów kanałowych. Powstawały nowe, różnorodne odmiany w zależności od wielkości, kształtu, wyposażenia, koloru, elektroniki itp.

 

Główny nacisk położony został na wysoką jakość, niezawodność, estetykę i atrakcyjną cenę. Aby to osiągnąć nawiązano kontakty z włoskimi firmami produkującymi silniki elektryczne o wysokich parametrach technicznych. Równie starannie dobierani są wszyscy partnerzy współpracujący z firmą.

 

Dalsze działania firmy skierowane będą na sukcesywny jej rozwój.

Aktualności

Nowy Wentylator D200


Właśnie uruchomiliśmy produkcję nowego wentylatora D200.

2012-04-02 więcej
Nowe modele z serii VG, VB, VK i VR


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nową ofertą wentylatorów przemysłowych.

2011-10-03 więcej
Duplexvent DV72 EC


Gorąco polecamy nasz nowy produkt - rekuperator Duplexvent DV72 EC

 

2011-10-01 więcej


Strona główna   |   Produkty   |   Kontakt
Newsletter